Kompletná ochrana počítača

s najväčšou bezpečnostnou infraštruktúrou na svete

Bitdefender_Masterbrand_Logo_Descriptor_InLine_Negative_Transparent
Bitdefender

Bezpečnosť na najvyššej úrovni

Bitdefender Antivirus je považovaný za jedno z najvýkonnejších a najspoľahlivejších riešení na trhu v oblasti ochrany pred škodlivým softvérom a online hrozbami. Jeho robustné funkcie a technologické inovácie zabezpečujú, že váš počítač je chránený pred najnovšími a najrôznejšími formami malware, vírusov, ransomware, phishingu a ďalších online nebezpečenstiev.

Antivírus

Antivírusové riešenie pre kohokoľvek

Či už potrebujete zabezpečiť jeden počítač, malú firmu, veľkú firmu, hybridnú infraštruktúru, máme pre Vás produkt zaisťujúci najlepšiu ochranu, neporovnateľný výkon a skutočne jednoduchú správu – Bitdefender GravityZone Business Security.

navrhneme, zrealizujeme
SME OFICIÁLNY PARTNER​

Spoľahlivosť, odbornosť a Vaša spokojnosť ​

Školenia a hlavne prax zabezpečujú našu odbornosť a profesionalitu.
Poradenstvo a návrh zabezpečenia Vašej firmy je samozrejmosťou.
Kontaktujte nás a vyskúšajte si Bitdefender priamo vo Vašej firme úplne zadarmo.

gravityzone business security

Bitdefender GravityZone Business Security

Vysoko efektívne bezpečnostné riešenie navrhnuté špeciálne pre malé a stredné podniky. Poskytuje širokú škálu ochrany pred rôznymi kybernetickými hrozbami vrátane vírusov, ransomwareu a phishingu. Vďaka pokročilým technológiám, ako je antivírusová ochrana, detekcia ransomwareu a automatické aktualizácie, GravityZone poskytuje spoľahlivú ochranu pre vaše zariadenia. Centrálny manažment a monitorovanie v reálnom čase umožňuje rýchlu reakciu na hrozby.

S Bitdefender GravityZone Business Security môžete mať istotu, že vaše podnikanie je v bezpečí a dobre chránené pred kybernetickými hrozbami.

gravityzone business security
ransomware
ransomware

Ochrana proti ransomware

Bitdefender je známy svojou efektívnou ochranou proti ransomware, jednému z najzákernejších typov škodlivého softvéru. Jeho pokročilá detekčná technológia a strojové učenie umožňujú rýchlu identifikáciu a neutralizáciu ransomware hrozieb ešte predtým, ako sa dostanú k vašim dátam. Reakčný čas pre strojovú vakcínu proti ransomware je obzvlášť rýchly, čo znamená, že vaše dáta sú chránené a vaša práca neprerušená.

Bitdefender

Viac ako 500 miliónov užívateľov

Bitdefender disponuje jednou z najväčších a najkomplexnejších bezpečnostných infraštruktúr na svete.  Vykonáva viac ako 11 biliónov dotazov denne.
Detekuje, predvída a následnou akciou neutralizuje hrozby kdekoľvek na svete iba za 3 sekundy.

Neváhajte a kontaktujte nás.