o nás

32 rokov skúseností

História firmy sa píše od roku 1992, čo znamená skutočne dlhoročnú prax na poli účtovníctva a informačných technológií. Za tie roky nám prejavilo dôveru množstvo zákazníkov a vyriešili sme neuveriteľné množstvo problémov, ktoré z nás urobili skúsených profíkov v obore.

Na svojej práci si dávame záležať a kladieme dôraz na kvalitu, nie na kvantitu.

Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne na základe jeho aktuálnych potrieb.

Pod jednou strechou ponúkame kompletné zázemie od vedenia účtovníctva až po správu firemých IT technológií.

Máme aj rôzne ocenenia a certifikáty (niektoré naozaj významné), ale kto má tlačiareň, kliniec a kladivo si povesí na stenu hocičo. Z takýchto údajov sa toho aj tak veľa nedozviete a píše to o sebe každý a všade. Jedine naši zákazníci majú relevantné údaje ako to u nás chodí a aké máme výsledky.

Je jasné, že ich nebudete nahánať aby sa podelili o skúsenosť. Na to sú referencie:

o firme

S firmou WITTO spolupracujeme už dlhé roky. Za ten čas boli spoľahlivý a ústretový partner. Pochvaľujeme si profesionálny a ústretový prístup pri akomkoľvek probléme, či už na poli účtovníctva alebo v oblasti informačných technológií. Každý problém alebo požiadavku vyriešili s prehľadom a k našej spokojnosti.

Eduard Timko konateľ spoločnosti
Ateliér EDO, s.r.o.

Okrem spracovania mzdovej a účtovnej agendy nám účtovníčka vždy poradí a snaží sa nájsť najlepšiu alternatívu priamo pre našu firmu. Je to osobitný prístup ku každému klientovi, čomu sme veľmi vďační. Pomáha nám aj so spracovaním administratívnej agendy, ktorá je pre nás veľkou záťažou.

Ing. Otakar Seďa konateľ spoločnosti
UNIENT Communications SK, s.r.o.

Naša účtovná firma nám v prípade potreby dokáže pomôcť aj s právnymi problémami, vypracovaním pracovných zmlúv či dodatkov, a tým pádom nájdeme všetko „pod jednou strechou“, čo je pre nás veľká výhoda, a spolupracujeme stále s jednou firmou.

Lenka Šebestová BSBA konateľka spoločnosti
CHEM-CRETE Europe s.r.o.

Okrem spracovania mzdovej a účtovnej agendy nám účtovníčka vždy poradí a snaží sa nájsť najlepšiu alternatívu priamo pre našu firmu. Je to osobitný prístup ku každému klientovi, čomu sme veľmi vďační. Pomáha nám aj so spracovaním administratívnej agendy, ktorá je pre nás veľkou záťažou.

Ing. Kvetoslava Kurucová konateľka spoločnosti
K.L.M. SPEDITION, s.r.o.

Som spokojná s Vašou firmou, dobre mi pomáhate. Ja sa možem venovať mojej práci a manžel má firmu zabezpečenú vďaka Vašej firme.

Emília Tlachačová Autodoprava - Tlachač, s.r.o.

Neváhajte nás kontaktovať