Účtovníctvo

VY TO účtovať nemusíte, WITTO účtuje za Vás

Podvojné účtovníctvo

Kompletné spracovanie Vašej agendy v podvojnom účtovníctve

Jednoduché účtovníctvo

Kompletné spracovanie Vašej agendy v jednoduchom účtovníctve

Mzdy a personalistika

Vedenie mzdovej a personálnej agendy

Učtovníctvo

Účtovníctvo s puncom kvality

Účtovníctvo je kľúčovou súčasťou každej firmy a má obrovský vplyv na jej úspech. Naša spoločnosť sa zameriava na poskytovanie komplexných moderných riešení v oblasti účtovníctva, pričom využívame najnovšie technologické nástroje na automatizáciu procesov a zefektívnenie všetkých procesov.

Naši skúsení účtovníci sú pripravení poskytnúť vám odborné poradenstvo a pomoc pri všetkých vašich účtovných potrebách. Okrem základných účtovníckych služieb ponúkame aj špecializované riešenia pre rôzne odvetvia a typy podnikov. Bez ohľadu na to, či ste malá rodinná firma alebo veľká medzinárodná spoločnosť, máme pre vás riešenie. Naša flexibilita a individualizovaný prístup ku každému klientovi nám umožňujú poskytovať účtovnícke služby presne podľa vašich potrieb a požiadaviek.

účtovníctvo, softvér, moderné vedenie účtovníctva, digitalizácia
účtovníctvo, digitalizácia, moderné vedenie účtovníctva
moderné systémy

Účtujeme v spolupráci s umelou inteligenciou

Digitalizácia je dnes nevyhnutnou súčasťou účtovníctva a my sme na jej čele. S naším pokročilým softvérom PREMIER System a digitálnymi nástrojmi na vyťažovanie dokumentov dokážeme optimalizovať vaše finančné procesy a zabezpečiť, že vaše účtovníctvo je vždy o krok vpred. Digitalizácia so sebou prináša množstvo výhod, vrátane zvýšenej presnosti, rýchlosti a efektivity spracovania údajov, čo vám pomáha udržať krok s rýchlo meniacim sa obchodným prostredím, šetriť Váš čas a vaše financie.

Učtovníctvo

Straší Vás účtovníctvo?

My sa toho nebojíme!

Radi Vám pomôžeme s kompletnou účtovnou agendou.

Vyplňte jednoduchý formulár a my Vás budeme kontaktovať už s konkrétnou cenovou ponukou.

Bezpečné účtovníctvo

Vaše účtovníctvo je u nás v bezpečí

Pri spracovaní účtovníckych údajov dbáme na vysokú úroveň dôvernosti a bezpečnosti. Vaše informácie sú u nás v bezpečí a budú použité len v súlade s platnými právnymi predpismi. Sme zodpovední a spoľahliví partneri, na ktorých sa môžete spoľahnúť v každej situácii. 

účtovníctvo online, prehľad o dátach 24/7
Učtovníctvo

ÚčtoOnline

Okrem tradičných účtovníckych služieb sme tiež inovatívni v oblasti digitálnej transformácie. Využívame najnovšie technológie a softvérové nástroje na zefektívnenie procesov a zlepšenie produktivity.

Naši klienti môžu využívať výhody moderných digitálnych riešení a mať tak prehľad o svojich finančných údajoch kedykoľvek a kdekoľvek. Všetko online 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Stačí Vám notebook alebo počítač, internet a náš informačný systém PREMIER. V prípade problému neprídete o žiadne dáta a nikto iný sa k nim nedostane.

Zameriavame sa na to, aby sme vám poskytli najlepšie možné služby a pomohli vám dosiahnuť vaše podnikateľské ciele.

Skalica

Sídlo na pomedzí dvoch republík

Sídlo našej účtovnej firmy sa nachádza v Skalici, čo nám umožňuje poskytovať služby nielen lokálnym klientom a klientom zo Slovenskej republiky, ale aj českým firmám, ktoré expandujú na slovenský trh a potrebujú zabezpečiť kvalitné účtovné služby pri spracovaní slovenského účtovníctva. Naša odbornosť a skúsenosti sú dostupné každému, kto hľadá profesionálnu účtovnú pomoc.

Poskytované služby

Neváhajte a kontaktujte nás.