Kamerový systém
šitý na mieru

Špičkové technológie s neuveriteľne jednoduchým a intuitívnym ovládaním 

Kamerový systém

Kamery od renomovaných značiek

Našou prioritou je poskytovať kamerový systém s najvyššou úrovňou bezpečnosti a monitoringu. Preto sú naši technici pravidelne školení a používame renomované a v praxi overené značky, ktoré sú známe svojimi špičkovými technológiami a spoľahlivými riešeniami v oblasti kamerových systémov.

kamerový systém
kamery ubiquity
Kamery ubiquity

Malé, väčšie, najväčšie

Ubiquity sa pýši svojou technologickou excelenciou a spoľahlivosťou vo svete IT bezpečnostných riešení. Ich IP kamery sú navrhnuté s dôrazom na vysoký výkon a odolnosť vo všetkých podmienkach. S vynikajúcim rozlíšením obrazu a širokým uhlom záberu poskytujú detailné a komplexné monitorovanie prostredia. To znamená vytvorenie kombinácie pre každú situáciu a aj pre najzložitejšiu požiadavku.

Kamery, spolu s celým ekosystémom Ubiquity, tvoria robustný systém, v ktorom sú všetky Vaše dáta bezpečne ukladané a zároveň je pre užívateľa jednoduchý na správu.

Kamery synology

Kamery k Vášmu úložisku

Synology je synonymom pre kvalitu a inováciu v oblasti správy a ukladania dát, a ich IP kamery nesklamú. Sú známe svojím vynikajúcim rozlíšením, pokročilými funkciami a jednoduchou integráciou s existujúcimi Synology NAS systémami. Tieto kamery poskytujú spoľahlivý a dôkladný dohľad, ktorý je nevyhnutný pre zabezpečenie vášho domova alebo podniku.

Ak vlastníte alebo plánujete úložisko (NAS) od Synology, nie je problém spojiť ho aj s kamerovým systémom. Všetko budete mať na jednom mieste v jednom systéme. To zaručuje kompatibilitu a bezproblémovú prevádzku.

kamery synology
navrhneme, zrealizujeme
Kamerový systém

Poradíme, navrhneme, zrealizujeme

Rozmýšľate o kamerovom systéme alebo potrebujete poradiť ako na to? Neváhajte nás kontaktovať. Radi s vami skonzultujeme danú problematiku a vypočujeme si Vašu predstavu. Následne Vám navrhneme riešenie systému, ktoré bude spoľahlivé a kvalitné.
Kamery tvt

Kvalita za dobrú cenu

TVT je svetový líder v oblasti bezpečnostných technológií a jeho IP kamery sú synonymom pre spoľahlivosť a vysoký výkon. Sú navrhnuté s dôrazom na odolnosť voči poveternostným podmienkam a vandalismu, čo ich robí ideálnou voľbou pre vonkajšie použitie. S vysokým rozlíšením, nočným videním a pokročilými detekčnými funkciami poskytujú bezpečnostné riešenie, na ktoré sa môžete spoľahnúť.

kamery tvt

Neváhajte a kontaktujte nás.