Zálohovať, zálohovať, zálohovať

Podnikové dokumenty sú pre každú spoločnosť životne dôležité a preto ich je nutné zálohovať jednoducho, efektívne a hlavne bezpečne

Zálohovanie

Zálohujte bezpečne so špičkovými nástrojmi

Zariadenia od Synology spolu so softvérom Active backup tvoria ideálny a hlavne bezpečný systém pre zálohovanie akýchkoľvek dát alebo aj celých strojov.

 

ochrana-ransomware
Zálohovanie

Záloha: posledná obranná línia

Pokiaľ dôjde k zmene alebo stráte dát v dôsledku napadnutia ransomwarom alebo zámerným odstránením, môžete jednoducho a rýchlo obnoviť svoje dáta zo zálohy.

 

navrhneme, zrealizujeme
Zálohovanie

Poradíme, navrhneme, zrealizujeme

Rozmýšľate o zálohovaní alebo potrebujete poradiť ako na to? Neváhajte nás kontaktovať. Radi s vami skonzultujeme danú problematiku a vypočujeme si Vašu predstavu. Následne Vám navrhneme riešenie systému, ktoré bude spoľahlivé, bezpečne uschová Vaše dáta a zaručí plynulý chod Vašej spoločnosti .

Zdieľanie súborov

Synchronizácia a zdieľanie súborov

Práca z rôznych kútov sveta alebo z homeoffice sa stáva štandardom. Viacúrovňové riešenia Synology umožňujú úzku spoluprácu v reálnom čase. 

Spolupracujte s kolegami kdekoľvek na svete prostredníctvom online portálov, mobilných aplikácií a klientov pre počítače s možnosťou offline synchronizácie.

Funkčnosť

Neslúži len na zálohovanie

Technológie od Synology neslúžia iba na bezpečné zálohovanie dát. Synology ponúka veľké množstvo možností a funkcií.

Prostredníctvom aplikácií zo sady Synology Office Suite je možné uložené súbory jednoducho zdieľať interne vo firme, ale aj externe prostredníctvom zdieľaného odkazu. V rámci ekosystému je k dispozícii aj plnohodnotný Office balíček, ktorý ponúka spoluprácu na dokumentoch v reálnom čase odkiaľkovek.

A veľa ďalšieho …

Prehrať video

Neváhajte a kontaktujte nás.